Wyścig dookoła Tatr

tt mapa

i_1930580

W Sobotę wziąłem udział w wyścigu Tatry Tour, dystans 195 km o łącznym przewyższeniu 2750m. Wyścig traktowany jest jako Mistrzostwa Europy Środkowo-wschodniej i ze względu na prestiż biorą w nim udział najlepsi kolarze z Polski, Czech, Słowacji i Węgier nie tylko z licencjami Masters ale i pojawia się wielu kolarzy z licencjami ELITE. Na starcie pojawili się między innymi kolarze polskiej zawodowej grupy ActivJet. W wyścig zająłem 12 miejsce co uważam za wielki sukces! Miło jest zobaczyć  w oficjalnych wynikach Kamila Gradka – reprezentanta Polski kilka miejsc niżej, nawet jeśli jechał wyścig ewidentnie treningowo.
Pragnę serdecznie podziękować Stefanowi Wójcik i Mateuszowi Błaź za wsparcie jakie udzielili mi na trasie wyścigu oraz pomogli w przygotowaniach dzień przed zawodami. Na takim poziomi ścigania bez wsparcia na trasie nie da się osiągnąć dobrego wyniki. Dziękuję Wam za poświęcony czas, bez Was nie osiągnąłbym tak dobrego wyniku.

Oficjalne wyniki Tatry Tour

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Wyścig dookoła Tatr

 1. Stefan Wójcik pisze:

  DZIĘKUJĘ Ci Maćku za cudowną jazdę. Dla mnie patrzącego z boku i na żywo obserwując Twój wysiłek i rozwijający się talent pieję z zachwytu. Dziękuję również za zaufanie, jakim mnie obdarzyłeś powierzając funkcję „żywiciela” na trasie. Cieszę się, że wszystko obyło się bez problemów. Mam na myśli tu podawanie toreb z bidonami. Po stokroć dziękuję Ci za wynik.
  TWÓJ TALENT PRACA I ZAANGAŻOWANIE SIĘ BEZ GRANIC W UPRAWIANIE KOLARSTWA ROZTACZA JASNOŚĆ NAD KTC KROSNO.

  A teraz śpiewamy w rytm piosenki żołnierskiej.

  Raduje się serce
  raduję się dusza
  gdy Maciek z rowerem
  na trasę wyrusza.

  Oj da da da dana itd.

 2. Gratuluję świetnego rezultatu na tak długiej i trudnej trasie, dziękuję że mogłem być wtedy razem z Tobą. Jest to dla mnie niezapomniane i cenne przeżycie. Polecam się na przyszłość życząc równie pięknych sukcesów i wytrwania w rozwijaniu swojej pasji.

 3. Robert Szymański pisze:

  Gratuluję Maćku i chylę czoła przed Twoim sukcesem.

 4. kazimierz szydlar pisze:

  Tak dalej trzymaj a wyniki pokażą ze bedziesz jeszcze lepszy na wyscigach zdrowka i wytrwalosci życze kazimierz

Leave a Reply