Zawodnik KTC rządzi na Słowacji.

MiniaturkaMaciej Habrat zawodnik Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów odniósł dzisiaj spektakularne zwycięstwo wygrywając tym razem Tour de Keżmarok na Słowacji.
Jest to jego trzeci triumf w tegorocznej edycji VRL (Słowackiej ligi amatorów). Przypomnę tylko, że Maciek jest wybitnie uzdolnionym zawodnikiem i przy tym bardzo skromnym, dobrym i nie przeciętnie pracowitym człowiekiem. Jestem dumny z Maćka jako prezes KTC Krosno. ON po prostu jest WIELKI!
Stefan Wójcik

Maciek

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Zawodnik KTC rządzi na Słowacji.

 1. SRM pisze:

  Panie Prezesie, a możesz Pan napisać jego parametry: FTP, pojemność płuc, wagę, wzrost, tętno spoczynkowe. Byłoby to bardzo ciekawe. Grazie.

  • Maciej Habrat pisze:

   Nie chcę podawać tak szczegółowych parametrów ale zapraszam do śledzenia moich treningów na STRAVA.com. Tam wrzucam pliki z wyścigów na których można przeanalizować wykresy mocy,tętna itp. na tej podstawie można mniej więcej określić wartości FTP 🙂

 2. Stefan Wójcik pisze:

  No niestety nie mogę podawać tych danych o których pan mówi. Jest kilka powodów a podstawowym jest anonimowość piszącego.

 3. Maciej Habrat pisze:

  Dzkiękuję Stefan za słowa uznania. Wiem, że jestem w dobrej formie ale trzeba ją jeszcze umieć wykorzystać na wyścigu bo w tej części sezonu jest kilku zawodników w równie wybornej dyspozycji. W Keżmaroku zdecydowałem się na atak na 1,5 km przed meta i udało się dojechać do mety. Moja forma cały czas idzie w górą a to największa motywacja do treningów.

Leave a Reply