Trening przed startem sezonu

Piękna pogoda pozwoliła spragnionym słońca i ruchu członkom Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów zmierzyć się z ok. 50 km trasą Krosno – Frysztak w sobotni poranek. Pod Halą Sportową zebrało się siedmiu śmiałków by wspólnie spędzić dwie godziny na rowerze.

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów

Co prawda nie byliśmy ubrani w nasze stroje kolarskie (choć jeden z członków założył rękawiczki) z uwagi na niską temperaturę, ale i tak było bardzo fajnie. Stefan prowadził nas na Frysztak jadąc przez Sporne, Bratkówkę, Łęki Strzyżowskie i Kobyle, Frysztak. Wracaliśmy tą samą trasą.

Pod tym linkiem znajdziecie raport Endomondo z mojej jazdy. W tak długich trasach jestem jeszcze żółtodziobem, ale chłopaki nie zostawili mnie samego i motywowali do dalszej jazdy ich tempem, za co gorąco im dziękuję. Jechałem średnio z prędkościa 18km/h, przez 2h, choć włączyłem Endomondo dopiero po wyjeździe z Krosna, co doskonale widać na mapie.

Wszystkich entuzjastów KTC i kolarstwa zapraszamy jutro na oficjalne rozpoczęcie sezonu, o godz. 10:00 pod Halą Sportowej na ul. Bursaki. Mamy nadzieję, że pogoda okaże się równie łaskawa jak dzisiaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply