I Rajd Rowerowy Ziemi Krośnieńskiej – Szlakiem Gmin. ZREALIZOWANY z powodzeniem.

Dzisiaj przy przepięknej pogodzie, wspaniałej temperaturze i atmosferze sportowej. Wyruszył po raz pierwszy o godz. 10.00 z pod Starostwa Powiatowego w Krośnie.   I Rajd Rowerowy  Ziemi Krośnieńskiej – Szlakiem Gmin.  Jest to wynik nawiązania współpracy ze Starostwem Powiatu Krośnieńskiego a przyczynkiem do tegoż, było zezwolenie na użycie logotypu Powiatu. Użyczony logotyp zostanie natychmiast wykorzystany do nowo szyjących się strojów Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów KTC Krosno.

W/W rajd jest podziękowaniem dla Władz Powiatu za realistyczne podejście do wspierania i zacieśniania współpracy dla pomyślności społeczności lokalnej na niwie również sportowej.

Kilkadziesiąt osób przyszło na start do 130 kilometrowego wyzwania. Osobiście obawiałem się tego przedsięwzięcia. Jednakże po pierwszych kilometrach widząc ogromną dyscyplinę i zaangażowanie uczestników w grupach, nabrałem wiary i pewności, że będzie dobrze. Już na samym starcie pojawili się fotoreporterzy z portali Krosno 112 i Teraz Krosno fotografując nas, które to foty umieścili na swoich portalach w ogromnej ilości. Dziękujemy Wam za wsparcie już na samym starcie.

Później już było coraz lepiej wszyscy uczestnicy bez wyjątku jak w żadnym innym przedsięwzięciu organizowanym przez KTC Krosno nie byli tak skupieni na tym co robią.

Z tego powodu składam Wam serdeczne podziękowanie za ład i dyscyplinę w tym rajdzie. Mam ogromną nadzieję, że Gminy naszego powiatu nieraz będą nas gościły na swoim terenie i że będą z nas dumni, realizując swoje zamiłowanie do życia – dobrego życia, właśnie poprzez uprawianie sportu. W tym przypadku rowerowego.

S.W.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na I Rajd Rowerowy Ziemi Krośnieńskiej – Szlakiem Gmin. ZREALIZOWANY z powodzeniem.

 1. Roman Jagiełło pisze:

  Brawo KTC!

 2. Józek pisze:

  Wow. Jaka była to fantastyczna impreza rowerowa. Wprawdzie nie jestem członkiem KTC tym bardziej wielkie słowa uznania dla organizatorów. Fajny pomysł z odwiedzaniem wszystkich gmin naszego powiatu. Pogoda i humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Jestem też pod wielkim wrażeniem formy fizycznej grupy „zawodowej” KTC.
  Prezesie-Stefanie, zadbaj w przyszłości o lepsze wykonawstwo zdjęć (może fotograf lub sprzęt) gdyż nie można się rozpoznać.
  W miarę wolnego czasu zgłaszam akces uczestnictwa w podobnych imprezach.
  Pozdrawiam!

 3. Stefan pisze:

  Dziękuję Józefie za komentarz, wspaniały komentarz i szczyptę krytycyzmu. Zapewniam Cię, że uwagę Twoją podzielam i ten aspekt ulegnie znacznej poprawie. Zapewniam Cię również, ze będę Cię powiadamiał w przyszłości o organizowanych przez KTC imprezach o charakterze sportowo-rekreacyjnych.
  Pozdrawiam!

 4. jozef. pisze:

  NIE WSZYSTKIE ZDJĘCIA -KILKA NA DOBRYM POZIONIE!

Leave a Reply