Weekendowe aktywności – aktualizacja

Aktywny wypoczynek przynosi mnóstwo zdrowotnych korzyści. Po całotygodniowej pracy i obowiązkach, należałoby znaleźć czas na odpoczynek, ten kreatywny, który powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Post Scriptum do niedzielnej eskapady, z informacją dotycząca przekroczenia 200 km przez Zbigniewa. Finalne wyniki Zbigniewa to: dystans – 222,55 km, czas jazdy – 9:14:05, prędkość średnia – 24,10 km/h.

Cel pokonania odległości powyżej 200 km – ta osobista chęć od dawna mi przyświecała, zarówno w drużynie KTC, jak i (jeszcze nie zrealizowany) „solo”. Dodatkowe kilometry „wykręciłem” – werbalnie wyrażając taki zamiar w przypadku, gdyby wspólnie 200 km nie zostało osiągnięte – kontynuując jazdę ulicami miasta Krosno i po jego peryferiach, „na oparach” siły fizycznej i mentalnej, przesuwając punkt krytyczny chyba za daleko…  Jednocześnie wyrażam wdzięczność i Szacunek Kolegom: Piotrowi, Mariuszowi, Bogdanowi, bowiem dzięki Waszej współpracy i aktywności w grupie na dystansie 183 km – a nie było łatwo – zachowałem motywację i niezbędne siły do solowego pokonania dodatkowych kilometrów. Bardzo Wam dziękuję!  – w przesłanym e-mail’u napisał Kolega Zbigniew.

A my ze swojej strony gratulujemy!

Fotorelacja z weekendowych aktywności członków Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply