Rozstrzygnięcie Konkursu Noworocznego

Zwycięzcami Konkursu Noworocznego zostają.
1.) Pan Mateusz Błaż który opisał trasę w następujący sposób. Trasa treningu wiodła z Krosna, przez Haczów, Besko, Zalew Wisłoka – nawrót Besko, Haczów, Krosno.
2.) Pan Hubert Kisiołek który opisał trasę w następujący sposób. Trasa treningu wiodła z Krosna przez Haczów, Besko, Zapora Wodna.- Nawrót. Besko, Haczów, Krosno.
3.) Pani Sylwia Menet opisując trasę identycznie jak pan Hubert Kisiołek.
Zwycięzcy konkursu są wymienieni w kolejności jak przychodziły ich prawidłowe rozszyfrowania trasy. Odpowiedz pana Mateusza jest nie precyzyjna jeżeli chodzi o punkt nawrotu ale uznano ją jako prawidłową z powodu braku trzeciej prawidłowej odpowiedzi a pomyłkę uznano jako bardzo mało istotną gdyż 99% trasy była opisana w sposób prawidłowy. Gratuluję zwycięzcom wygranej i proszę o e-meila podając nr. telefonu by przedstawiciel Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów mógł wręczyć Państwu nagrody w postaci Kalendarzy KTC Krosno na rok 2015.
W konkursie udział wzięło 47 odpowiedzi w dwóch przypadkach były to odpowiedzi tych samych osób bądź wysłano je z tego samego adresu. Jedna z nich była poprawiona celująco.
Przy rozwiązaniu tego zadania kluczowym było użycie mapy i uwzględnienie kierunku wiatru oraz podanych liczb.
Dziękując . Pozdrawiam wszystkich uczestniczących w konkursie
Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Rozstrzygnięcie Konkursu Noworocznego

  1. Robert Szymański pisze:

    Frekwencja biorących udział w Konkursie Noworocznym świadczy o dużym zainteresowaniu stroną KTC przez osoby nie będące członkami Towarzystwa, a także sporym zapotrzebowaniu na tego typu łamigłówki. Gratuluję zwycięzcom umiejętności analitycznego myślenia a Panu Prezesowi Stefanowi Wójcikowi pomysłu.
    Pozdrawiam,
    Robert Szymański

Leave a Reply