Noworoczna zabawa konkursowa

W dniu wczorajszym 14-01-15 odbyłem pierwszy trening w tym roku nikogo o tym nie informując . A to tylko dlatego, że ilekroć proszę kolegów o wyciągajcie mnie z domu, to i tak sam jadę bym zapewne nie popsuł im średniej. W związku z wczorajszym moim treningiem proponuję ZABAWĘ KONKURSOWĄ do wygrania są trzy kalendarze Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów na rok 2015. Kalendarze są dość okazałe , ścienne powiedzmy do przedpokoju. Nagrodzonych może być tylko trzech pierwszych poprawnie rozszyfrowując trasę mojego treningu.
Oto dane do konkursu. Start Krosno, punkt H, punkt B, punkt ZW – 27,5 km nawrót, powrót tą samą trasą przez punkty B i H do Krosna. Wiatr południowo-zachodni Przeciętna z Krosna do ZW 23 km/h z powrotem 33 km/h co dało przeciętną nie istotne. ZW, H, B –to pierwsze litery nazwy- proszę o podanie tych nazw. Odpowiedzi proszę kierować ktc@poczta.onet.pl Kto jeździ na rowerze nie powinien mieć większych trudności z tym rozwiązaniem.
Pozdrawiam miłego główkowania
Stefan Wójcik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Noworoczna zabawa konkursowa

  1. Stefan Wójcik pisze:

    Nie spodziewałem się takiej nawałnicy odpowiedzi. Podpowiadam. Przeczytajcie kilka razy zadanie. Tam wszystko jest ważne Myślenie to podstawa. Próbujcie dalej . Ogłoszę zwycięzców natychmiast jak będzie trzy prawidłowe odpowiedzi. Jeżeli nie to wyniki w niedzielę o 20.00

    • Wprawdzie ostatnio słońce wlało w nas odrobinę życia ale myślenie jest na marnym poziomie. Skoro to tylko zabawa to głośno pomyślę: Haczów, Brzozów, ZW ?? Może to jakiś punkt zwrotny – zawrót. Kończąc myślenie gratuluję treningu. Gdyby nie praca, która zabiera mi najładniejszą część dnia to sam chętnie bym się przejechał.

Leave a Reply