Maciek na podium w Gorlicach.

Zawodnik KTC Krosno Maciej Habrat rozpoczął sezon wyścigów kolarskich 1 maja               w Klasyku Beskidzkim organizowanym przez klub kolarski Grupetto Gorlice. Wyścig           o łącznej długości 55 km przebiegał po wymagającym górzystym terenie o łącznym   przewyższeniu 950 m.
Maciek zajął 5 miejsce w kategorii open i 3 w kategorii M 30. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę że w zawodach wzięli udział wszyscy najlepsi kolarze amatorzy                  z województw Małopolskiego i Podkarpackiego oraz Słowacji a łączna ilość startujących,  to – 280 osób!
„Jestem bardzo zadowolony z wyniku jaki osiągnąłem w wyścigu a zwłaszcza tego jak dobrze czułem się podczas jazdy. Wyścig był bardzo mocno obsadzony i fakt,                       że przyjechałem w czołówce pokazuje, że właściwie przygotowałem się do sezonu. Optymistyczne jest to, że to był mój pierwszy start w sezonie i tak mam przygotowany plan treningowy aby w kolejnych wyścigach być w jeszcze lepszej formie.” – relacjonował           po wyścigu Maciek. A ja jako Prezes Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów nie posiadam się ze szczęścia, że Maciej Habrat jest członkiem KTC Krosno. BRAWO MAĆKU!

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Maciek na podium w Gorlicach.

  1. Robert Szymański pisze:

    Gratuluję miejsca na podium. Dla KTC to powód do dumy, że mamy w swoich szeregach tak zdolnego kolarza. Życzę kolejnych sukcesów.

Leave a Reply