Sprawozdanie z zebrania członków KTC w dniu 07.05.2015r.

20150507_185027W dniu 07.05.2015 r. odbyło się cykliczne spotkanie członków Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów, które prowadził Prezes Towarzystwa Stefan Wójcik. W trakcie spotkania poruszono następujące zagadnienia:
1. W związku ze zbliżającymi się Dniami Krosna i wynikającym     z Harmonogramu Przedsięwzięć na 2015r. zorganizowaniem         w dniu 14 czerwca II zawodów rowerowych dla dzieci i młodzieży, ustalono wstępnie udział w realizacji powyższego przedsięwzięcia poszczególnych członków Towarzystwa. Koledzy nieobecni na zebraniu a mający możliwość wzięcia udziału w organizacji i przeprowadzeniu powyższych zawodów proszeni są o zgłaszanie tego do Prezesa KTC.
2. Omówiono stopień przygotowań do udziału wybranych członków KTC w ultramaratonie „Pierścień 1000 jezior”. Zwrócono uwagę na konieczność podnoszenia stopnia trudności, zwiększania dystansów oraz poprawy współdziałania pomiędzy kolarzami podczas kolejnych treningów. Poruszono zagadnienia dopracowania przygotowań w zakresie transportu na miejsce ultramaratonu, wyposażenia technicznego rowerów, części zamiennych oraz w zakresie poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy rowerem. Wymieniono się doświadczeniami oraz posiadaną wiedzą na temat odpowiedniej diety         i stosowanych przez sportowców suplementów.
3. Ustalono miejsce i czas rozpoczęcia, wynikającego z Harmonogram Przedsięwzięć KTC Krosno na rok 2015, „I Maratonu Pamięci Stanisława Nahajowskiego” Trasa maratonu wiedzie do Ustrzyk Dolnych. Na miejscu przewidziane jest złożenie kwiatów i zapalenie znicza na grobie Stanisława Nahajowskiego oraz zwiedzenie Izby Pamięci poświęconej jego osobie. Chęć udziału w maratonie zgłosiło 8 kolegów. Relacja z przebiegu powyższego przedsięwzięcia zostanie zamieszczona na stronie internetowej w najbliższym czasie.
4. W ramach pytań i wniosków kol. Robert Szymański zgłosił problem z nogawkami od stroju sportowego KTC, z których po pierwszym praniu, wykonanym zgodnie z zaleceniami producenta, odkleiły się elementy odblaskowe w kształcie półksiężyców. W związku             z powyższym prosi się wszystkich członków KTC posiadających nogawki o zwrócenie uwagi na ten problem i jak najszybsze zgłoszenie Prezesowi KTC wszelkich usterek dotyczących podobnych przypadków w celu dokonania jak najszybszej reklamacji.

Zapraszamy członków, sympatyków, jak i kandydatów chcących wstąpić do Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów na kolejne zebranie w dniu 04.06.2015 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply