DWA RAJDY

16 czerwca 2018 Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów KTC Krosno uczestniczyło w rajdzie OIKOUMENE który organizował po raz VI Ks. Roman Jagiełło Proboszcz Parafii Polskokatolickiej w Łękach Dukielskich.
Do pokonania było 72 km. Z Łęk Dukielskich przez Duklę, Nowy Żmigród, Pielgrzymkę, Skalnik, Desznicę, Nowy Żmigród do Łęk Dukielskich. Niepowtarzalne przeżycia i piękna pogoda sprawiły, że ten dzień zapadnie w pamięci wszystkich uczestników na długie lata.
Serdecznie dziękujemy Księże Proboszczu za wspaniały dzień spędzony wspólnie w imię jedności chrześcijan różnych wyznań.
W rajdzie z ramienia KTC Krosno udział wzięli;
Filip Józef.
Pastuszak Mateusz.
Stefan Grzegorz.
Szajna Marek.
Wójcik Stefan.
Galeria zdjęć z rajdu:


==============================================================================

Na drugi dzień 17 czerwca 2018. IV rajd po Gminie Jedlicze organizował Pan Uram Wojciech przy potężnym wsparciu Burmistrza Gminy Pani Jolanty Urbanik.
Na starcie tegoż rajdu stanęło grubo ponad 200 uczestników a wśród nich wspaniały sześciolatek Janek Materniak który przy wsparciu dziadka Piotra Janasa dzielnie przemierzał trasę rajdu.

Wspaniała pogoda sprawiła, że również i ten IV rajd po Gminie Jedlicze zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.
Na mecie rajdu było znakowanie rowerów, poczęstunek w postaci kiełbasek oraz ogromna ilość cennych prezentów losowanych przez dzieci i wręczanych przez Pana Wojciecha Urama i Burmistrza Gminy Panią Jolantę Urbanik

W rajdzie z ramienia KTC Krosno udział wzięli;
Broński Zbigniew.
Filip Józef.
Janas Piotr.
Kalina Ryszard.
Materniak Jan.
Stefan Grzegorz.
Raus Beata.
Trzeciak Klara.
Trzeciak Franciszek.
Wójcik Sebastian.
Wójcik Stefan.
Galeria zdjęć z rajdu:


Serdecznie Wam dziękuję za udział w obydwu rajdach

S.W.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply