Nowy rok witamy nowymi strojami

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów zaprezentowało nowe, oficjalne stroje w ostatnią sobotę, 9 marca 2013 roku. Uroczystość miała miejsce na miejskim stadionie MOSiR w Krośnie na Bursakach. Poniżej prezentujemy stroje w pełnej krasie.


Prezes KTC, Stefan Wójcik zapytany o pomysł na stworzenie strojów odpowiedział: – Biorąc udział przez 6 lat w wyścigach MASTERS widziałem, jak pięknie prezentują się drużyny kolarskie jednakowo ubrane i to zainspirowało mnie do ciągu w tym kierunku. Wzorowałem się na klubie MAY DAY z Lublina.

Po chwili dodał, że kolarstwo na Podkarpaciu to coś nowego, a szczególnie w Krośnie. Posiadanie unikatowych strojów kolarskich jest istotne dla członków KTC, stąd ten widoczny kolor, który podkreśla nasze bezpieczeństwo na drodze.  Stroje zakupiono ze składek członkowskich i dzięki wsparciu przez bank BGŻ w Krośnie połową potrzebnej kwoty.

Oficjalne otwarcie sezonu rusza 24.03.2013 z parkingu Hali Sportowej przy ul. Bursaki o godz. 10.00. Trasa: Sporne, Bratkowka, Łęki Strzyżowskie, Frysztak, w zależności od pogody i stanu wytrenowania. Powrót t.s.t. (tą samą trasą) lub jazda dalej przez Oparówkę, Węglówkę do Krosna 65 km. Serdecznie zapraszamy nowych członków!

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 Responses to Nowy rok witamy nowymi strojami

Leave a Reply