Nowy rok witamy nowymi strojami

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów zaprezentowało nowe, oficjalne stroje w ostatnią sobotę, 9 marca 2013 roku. Uroczystość miała miejsce na miejskim stadionie MOSiR w Krośnie na Bursakach. Poniżej prezentujemy stroje w pełnej krasie.


Prezes KTC, Stefan Wójcik zapytany o pomysł na stworzenie strojów odpowiedział: – Biorąc udział przez 6 lat w wyścigach MASTERS widziałem, jak pięknie prezentują się drużyny kolarskie jednakowo ubrane i to zainspirowało mnie do ciągu w tym kierunku. Wzorowałem się na klubie MAY DAY z Lublina.

Po chwili dodał, że kolarstwo na Podkarpaciu to coś nowego, a szczególnie w Krośnie. Posiadanie unikatowych strojów kolarskich jest istotne dla członków KTC, stąd ten widoczny kolor, który podkreśla nasze bezpieczeństwo na drodze.  Stroje zakupiono ze składek członkowskich i dzięki wsparciu przez bank BGŻ w Krośnie połową potrzebnej kwoty.

Oficjalne otwarcie sezonu rusza 24.03.2013 z parkingu Hali Sportowej przy ul. Bursaki o godz. 10.00. Trasa: Sporne, Bratkowka, Łęki Strzyżowskie, Frysztak, w zależności od pogody i stanu wytrenowania. Powrót t.s.t. (tą samą trasą) lub jazda dalej przez Oparówkę, Węglówkę do Krosna 65 km. Serdecznie zapraszamy nowych członków!

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na Nowy rok witamy nowymi strojami

 1. stefan pisze:

  Wspaniale ARTURZE!!!

 2. Barti pisze:

  Witam. Można się jeszcze zapisać do KTC i zakupić strój tego Teamu ? 😉

 3. Artur Wróbel pisze:

  Cześć Barti, jak najbardziej można się zapisać do KTC. Napisz do mnie na adres artur@ktc.org.pl to podam Ci więcej szczegółów. W zasadzie wszystko co powinno Cię interesować jest opisane w zakładce „O nas”, ale jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to z chęcią Ci na nie odpowiem.

  Jeśli chodzi o stroje, to ja się nie załapałem, gdyż za późno dołączyłem do KTC. Jeśli zbierze się grupa około 6-7 osób, to złożymy zamówienie na nowe stroje 🙂

 4. hundxcMichał pisze:

  Witam!
  Widzę, że w końcu się coś dzieje w Krośnie. Myślę, że tego wszystkim brakowało. Macie w drużynie kolarzy górskich jakiś?
  Pozdrawiam!

 5. Artur Wróbel pisze:

  Michał – jeździmy na wszelkiego typu rowerach, w tym na górskich. Co kto lubi, nic nie narzucamy, chodzi przecież o rozrywkę. Zapraszamy do dołączenia w nasze szeregi.

 6. Artur Wróbel pisze:

  Dzięki Michał za cenną uwagę. Mamy problem z przekierowaniem maili z naszej domeny na nasze prywatne skrzynki. Możesz pisać do mnie na a.wrobel@wp.eu.

Leave a Reply