Perełki wśród Harpaganów.

 

W dniu 17-10-13 na posiedzeniu Zarządu KTC Krosno została powołana do życia  Sekcja Kobieca Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów KTC Krosno pod przewodnictwem Pani Marty Kuligi Riedel co otwiera nowy rozdział w działalności sportowej Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów.

 Na pewno będzie to nowa jakość spojrzenia na nasze Stowarzyszenie i nowe wyzwanie      we współpracy z pięknymi i wysportowanymi kobietami.                                                         Bo przecież nikt nie ma zamiaru ukrywać, że właśnie kobiety ożywią stricte męską dyscyplinę sportową w naszym regionalnym mniemaniu.

 Jako Prezes Towarzystwa cieszę się bardzo, że piękne krośnianki będą współpracowały  razem z mężczyznami na rzecz sportowego trybu życia, sprawności fizycznej i profilaktyki zdrowotnej. Jestem pewny, że wysiłek włożony w trening rowerowy wynagrodzi dobrym samopoczuciem, zdrowiem i piękną sylwetką nie wspominając już o smukłych łydkach.

 W imieniu Zarządu KTC zapraszam krośnianki do Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów w celu wzięcia udziału w przygodzie uprawiania zdrowego stylu życia.                   Z upoważnienia Pani Marty podaję jej nr. kom. 510-146-803  pod którym można zapisywać się do sekcji kobiecej KTC Krosno. A ze swej strony zapraszam Panie  krośnianki bez względu na wiek i sprawność fizyczną  o przybycie na zebranie w dniu  7-11-2013 godz. 18.00 ul. Grodzka 10 w Krośnie.

Zarząd KTC Krosno i Marta Kuliga Riedel

Zapraszają.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply