Wystartowaliśmy – rozpoczęcie sezonu rowerowego 2022

Czasy, w których żyjemy nie należą do łatwych. Nie zakończyła się jeszcze pandemia covid 19, a za naszą wschodnią granicą rozgorzała i trwa wojna. Pomimo tych wszystkich niedogodności i przeciwieństw trzeba normalnie żyć. Niech jednym z wyznaczników normalności będą nasze indywidualne i wspólne treningi, przejazdy, wycieczki i rajdy rowerowe, które od lat organizujemy i promujemy.

Dzisiaj, tj. 10 kwietnia 2022 r. oficjalnie rozpoczęliśmy nowy sezon rowerowy. Pierwszy grupowy przejazd odbył się drogami Krosna i najbliższej okolicy. Ci, którzy postanowili aktywnie rozpocząć sezon rowerowy 2022 pokonali dystans ok. 43 km w czasie ok. 2 godzin. Tradycyjnie wystartowaliśmy z parkingu przy Hali Sportowej. Spokojnym i umiarkowanym tempem przejechaliśmy przez Krościenko Wyżne, Łężany, Głowienkę, Szczepańcową, Świerzową Polską, Dobieszyn, Odrzykoń i Korczynę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej przejażdżki, których niekorzystna prognoza pogody, wiatr oraz niska temperatura powietrza nie przestraszyła i mimo wszystko pojawili się na wspólnym treningu.

Można się spodziewać, że niebawem pogoda się unormuje i będziemy mogli cieszyć się pięknym słońcem, wspaniałą wiosną oraz ciepłym latem. Najbliższe miesiące, to idealny czas na rowerowe eksploracje. Krótko mówiąc: SEZON ROWEROWY 2022 UZNAJEMY ZA OTWARTY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply