W KTC Krosno dobra passa trwa.

Do sukcesów Maćka Habrata już nas sam Maciek przyzwyczaił. W tym roku bryluje w peletonie amatorskim nie schodząc poniżej 4 miejsca w bieżącym sezonie kolarskim. Jest jakby nie było przecież I vice mistrzem Polski amatorów.

Jednakże pojawia się nowa postać w KTC Krosno: Karol Mularczyk który sprawił miłą niespodziankę na sobotnim Cracovia Tour zajmując III miejsce. Miło, że tak się dzieje, upewnia to nas założycieli, że powołanie Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów KTC Krosno było ze wszech miar zasadne i niech tak trwa i rozwija się dla dobra wszystkich jego członków i sławy Miasta Krosna.
Jak tak dalej pójdzie zamalujemy z czasem białą plamę na mapie kolarstwa w południowej części Podkarpacia.

Dziękując im; Maćkowi Habratowi za to co robi a robi to perfekcyjnie, po sobotnim wyczynie Karolowi Mularczykowi czy niedawnym wybryku Mariusza Gałuszki na 3142 km dookoła Polski jesteśmy z nich dumni i mamy nadzieję, że z Podkarpacia załapie się nasz wychowanek do wielkich turów który w SV będzie miał – przewinąłem się przez KTC Krosno.

Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do W KTC Krosno dobra passa trwa.

  1. szyndlar pisze:

    Brawo ,dzięki za rozsławianie naszgo KTC krosno jak i samego miasta krosna.Może władze Krosna też dołożą starań by KTC dalej rozsławiało nasze piekne krosno i nas z region w POLSCE,tak dalej trzymac ,a wyniki będą coraz lepsze pozdrawiam

Leave a Reply