W BIESZCZADY JECHAĆ CZAS.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w najblizszą niedziele jedziemy w Bieszczady. Trasa wiedzie przez następujące miejscowości z msc. Krosno, Dukla, Komańcza, Cisna, Ustrzyki Górne, Lutowiska, Ustrzyki D. Lesko, Sanok, Rymanów, Krosno. Zmiana trasy może ulec zmianie i uzależniona jest od warunków pogodowych oraz osób które staną na starcie o godz. 4.00 rano pod Halą Sportową w dniu 06-07-2014. Jakiekolwiek pytania i zapisy proszę kierować e-mail ktc@poczta.onet.pl chętnie na nie odpowiem.

Zapraszam  Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na W BIESZCZADY JECHAĆ CZAS.

 1. Robert Szymański pisze:

  Proponuję aby w komentarzach wpisywali się chętni na wyjazd w Bieszczady. Będziemy mogli na bieżąco śledzić zainteresowanie treningiem. Ja planuję jechać.
  W związku z tym, że jest to całodniowy wyjazd prosiłbym też bardziej doświadczonych Kolegów o sugestie odnośnie przygotowania do wyjazdu, a mianowicie: wyposażenie, ewentualny prowiant i inne porady.

 2. Stefan Wójcik pisze:

  Sugestie starszego kolegi Ni. Po pierwsze żelazna kondycja, prowiant to co na codzień w ilości x dwa i pieniądze na obiad. Ponadto nikt nie przewidzi co może się przydać w ciągu dnia napewno dobrzy koledzy.

  • Stefan Wójcik pisze:

   Na chwilę obecną w Bieszczady jadą. Janas, Kalina, Rozmysłowski, Szymański, Wójcik, Zajdel. Mam nadzieję , że jeszcze ktoś pojedzie. Pozdrawiam i zapraszam SW

 3. Krzysztof Kłosowski pisze:

  Jeśli wszystko dobrze się ułoży i dojadę na czas do Krosna w sobotę to przyjadę;)

 4. Stefan Wójcik pisze:

  OK! Panie Krzysztofie . Bedzie nam przyjemnie razem jechać i walczyć z gorącem i kilometrami.

Leave a Reply