Prośba o przekazanie 1,5% swojego podatku

Szanowni Państwo

Zarząd Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów zwraca się z gorącą prośbą do Członków, Sympatyków i Przyjaciół KTC Krosno o przekazanie 1,5% podatku dochodowego za rok 2022 na rzecz Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów – Organizacji Pożytku Publicznego.

Liczy się każda złotówka! Te z pozoru drobne kwoty, ale przekazane przez wiele osób, stworzą możliwość pełniejszej realizacji naszych zadań statutowych, tj. propagowanie i rozwój kolarstwa wśród mieszkańców Krosna i powiatu krośnieńskiego, z naciskiem na młodzież należącą do sekcji M-KTC, popularyzacji aktywnej formy wypoczynku i zdrowego trybu życia oraz kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości.

Rola Państwa sprowadza się do wypełnienia kilku rubryk w deklaracji podatkowej PIT (nazwa wybranej organizacji oraz nr KRS), a podatek przekazany zostanie przez właściwy Urząd Skarbowy na konto Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów KTC Krosno – Organizacji Pożytku Publicznego.

Jeżeli uznają Państwo za stosowne przekazanie 1,5% swojego podatku na rzecz Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów podajemy niezbędne dane do wpisania w deklaracji PIT:

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów KTC Krosno.

NR KRS: 0000389601

Z serdecznymi pozdrowieniami Zarząd KTC Krosno

Jak przekazać 1,5% podatku w usłudze Twój e-PIT

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply