P.Janas i M.Gałuszka super tuzami w KTC po M.Habracie

W tegorocznym Tour de Pologne amatorów wystartowało dwóch zawodników Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów Piotr Janas i Mariusz Gałuszka. Po wielkim wyczynie 4 lipca 2015 jadąc Ultra maraton 1000 jezior „610 km non stop” wydawało się, że są tylko do tego stworzeni, jednakże nie tylko potrafią jeździć setki kilometrów non stop na rowerze ale w Tdp amatorów potwierdzili, że aspirują również do wyścigów na krótkich dystansach.

Rewelacyjnie spisał się Piotr 7 sierpnia 2015 jadąc a vista trasę Tdp. na 107 startujących w jego grupie zajął 14 miejsce za takimi sławami jak, Z. Krzeszowiec, Cz. Lang czy Fransesco Moser sława kolarstwa włoskiego z przed 40 lat tracąc do nich tylko 10 min.

Natomiast Mariusz uzyskując czas jedynie gorszy o 6 min. od Piotra na 205 zawodników, w swojej grupie zajął 63 miejsce to również uważam za bardzo dobry wynik w jego wykonaniu.

No i fajnie jest, że są tacy ludzie którzy pociągną za sobą młodszych i na pustyni kolarstwa podkarpackiego powstanie mocna oaza tej dyscypliny sportowej, właśnie w Krośnie mieście żużla, szkła i jedynie słusznej opcji politycznej.

Pozdrawiam Państwa i naszych sympatyków w kraju i za granicą.

Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do P.Janas i M.Gałuszka super tuzami w KTC po M.Habracie

1. szyndlar kazimierz pisze:

duzo duzo zdrowia w dalszej karjerze sportowej oraz wytrwałosci w treningu i zajmowania miiejsca na pudle życzę oraz trzymamy kciuki za każdym twym startem by był szcześliwy