Niezawodny i bardzo zdolny Maciek w KTC.

Warto było powołać KTC Krosno dla talentu kolarskiego jaki ma i pielęgnuje Maciej Habrat. Ręce same składają się do nie mających końca oklasków.  Gdzie byłbyś Maćku w tej chwili gdybyśmy zaczeli to 5-7 lat wstecz, jestem pewny, że jechałbyś dziś w 101 TdF po raz kolejny. I byłaby ogromna szansa.

Przepraszam, że nie zamieszczam  jeszcze Twoich fotek z dekoracji na podium po prostu nie potrafię tego jeszcze skutecznie i poprawnie zrobić. Ale najważniejszą imprezę we wrześniu obsłużę perfekcyjnie, po prostu wezmę kilka lekcji.

Drugie miejsce to kolejne podium Maćka na Słowacji uległ tylko Duszanowi Kozelowi ale ten musiał uznać wyższość naszego jakże skromnego i pracowitego członka KTC trzy tygodnie wstecz.

Jest pięknie aż wierzyć się nie chce, że tak jest. Pewnie gdybym był młodszy poszedłbym coś wypić za jego pomyślność a tak to pojadę na trening z kolegami i jego ojcem.      Oblecimy jakąś setkę, ale km!

Ubieram się słuchając Jimmy Hendrixa. I znów jestem młody. Dziekuję Maćku za nadzieję, że MOŻNA. Bo móc to chcieć. Do niedzieli, bo niedziela będzie dla NAS.

Stefan Wójcik

I zrobiliśmy setkę z Piotrem Janasem przewyższenie 1100 m. przec/30.100km/h.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply