Mateusz Błaż 10 września o 15:05

Mateusz Błaż
10 września o 15:05

Czołem kolarze,
członkini młodzieżowego KTC Wiktoria Walczak wygrywa klasyfikację generalną oraz każdy (!) z etapów prestiżowego wyścigu MTB na podkarpaciu, jakim jest Puchar Smoka rozgrywany od 1998 roku (w tym roku wypada 20 edycja). W skład tegorocznego cyklu wchodziły 3 wyścigi w Brzyskach, Łysej Górze oraz Kątach k. Nowego Żmigrodu. Nasza reprezentantka rywalizowała w kategorii dziewcząt w wieku 7-8 lat, gdzie jej głównymi rywalkami były członkinie MTB Mosir Dukla oraz Movimento Wojnicz. Na zdjęciu podium z ostatnich zawodów.
Wyniki:
I edycja: http://www.pucharsmoka.pl/Brzyska18.pdf
II edycja Łysa Góra: http://www.pucharsmoka.pl/lysagora2018.pdf
III edycja Kąty: http://www.pucharsmoka.pl/wynikikaty18.pdf
klas generalna: http://www.pucharsmoka.pl/generalka18.pdf

A już 15 września w Dukli odbędzie się finał Podkarpackiej Ligi Rowerowej, gdzie również możemy spodziewać się udziału nie tylko Wiktorii ale również innych naszych reprezentantów. Po 5 edycjach (w Ustrzykach Dolnych, Stobiernej, Wietrznie, Jedliczu i Bóbrce) Wiktoria prowadzi i ma przewagę 12 punktów nad drugą zawodniczką i 17 punktów nad trzecią.
Zaś w kategorii dziewczynek 9-10 lat na 4 miejscu plasuje się Klara Trzeciak ze stratą zaledwie 4 punktów do podium oraz Amelia Kuschel sklasyfikowana na 12 miejscu.
W kategorii młodzik 13-14 lat reprezentuje nas Franciszek Trzeciak zajmujący 3 pozycję z bezpieczną przewagą nad czwartym zawodnikiem.

pełne wyniki PLR pod linkiem:

Click to access Klasyfikacja-punktowa-PLR-2018new-1.pdf

Czołem kolarze,
członkini młodzieżowego KTC Wiktoria Walczak wygrywa klasyfikację generalną oraz każ…

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply