Maciek wygrał jazdę na czas 17 km. pod górę.

3Dzisiaj 10.05.2015 r. Maciej Habrat, wspaniały człowiek i zawodnik KTC Krosno, wygrał indywidualną jazdę na czas w Gemerskiej Polomie – SŁOWACJA. Jest to nieprawdopodobny progres w jego osiągnięciach kolarskich. Przypomnę tylko, że równe dwa lata temu na tej samej trasie i w tej samej miejscowości Maciek zajął 12 miejsce na 16 startujących w jego kategorii (ja wówczas byłem drugi w swojej kat.) Pierwsze miejsce w dniu dzisiejszym, to wynik ciężkiej i precyzyjnej pracy fizycznej i umysłu Maćka.Brakuje mi słów wyrażenia radości z jego osiągnięcia a to przecież początek sezonu. Dodam jedynie, że czasówka ta, jest pierwszym wyścigiem Ligi Słowackiej VRL. wliczanej do klasyfikacji końcowej gdzie główna nagroda zostanie wręczona we wrześniu. W roku ubiegłym Maciek zajął III miejsce w tej klasyfikacji. Ręce moje same składają się do BRAW. A więc brawa bez końca aż do jesieni dla CIEBIE Macieju.

Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Maciek wygrał jazdę na czas 17 km. pod górę.