KTC w Tour de Pologne amatorów

     MariuszTradycyjnie i w tym roku na „królewskiej pętli” Tour de Pologne wystartowali amatorzy. Bukowina Tatrzańska, niedziela 17 sierpnia, godzina 9.30. W zimnie i strugach deszczu na starcie stanęło 1045 zapaleńców na ponad 1500 zarejestrowanych, aby zmierzyć się z trudną trasą w ekstremalnych warunkach. Niech poświadczy to fakt odwołania wyścigu zawodowców. I tym razem w zmaganiach udział wzięli członkowie KTC Krosno: Maciej Habrat, Piotr Janas i Mariusz Gałuszka. Nasi koledzy przejechali trasę z powodzeniem, osiągając bardzo dobry wynik. Swoją klasę potwierdził Maciek plasując się na 3 stopniu podium w swojej kategorii wiekowej a w „generalce” zajmując siódme miejsce. Piotr i Mariusz „wykręcili” czasy zbliżone do ubiegłorocznych, co zważywszy na panujące warunki dało im znaczny awans w tabeli – odpowiednio 10/48 (miejsce/ilość w kategorii) i 21/112.

Każdy start zakończony pomyślnie, choćby odbywał się w ekstremalnych warunkach pogodowych daje dużo satysfakcji i pozostawia wiele miłych wspomnień.

Naśladując naszych kolegów z KTC Krosno zachęcamy wszystkich miłośników jazdy rowerowej do udziału w imprezach sportowych organizowanych na naszym terenie i nie tylko.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do KTC w Tour de Pologne amatorów

  1. szyndlar pisze:

    GRATULACJE ZA TAK DOBRE WYNIKI DLA NASZEGO KLUBU I ZA TRTÓD WŁOŻONY NA TRASIE. POWODZENIA W DALSZYCH STARTACH I WYTRWAŁSCI ŻYCZĘ-POADRAWIAM

Leave a Reply