„Komentator” pan Marian Wawszkiewicz

Zwracam się do Was drodzy członkowie KTC Krosno i sympatycy naszego Towarzystwa. Przeczytajcie wszystkie wpisy pana Wawszkiewicza na stronie www.ktc.org.pl, a jest ich na razie pięć i doradźcie ewentualnie jakie przyjąć stanowisko, jakie podjąć kroki i jakie konsekwencje wyegzekwować wobec tego pana.
Nie możemy przejść obojętnie obok tych kalumnii i nękania od ponad 2 lat mojej osoby. Przecież to Wy wybraliście mnie na Prezesa Towarzystwa bym je prowadził i właśnie Was też te wpisy dotyczą oraz obrażają. To ubliżanie i brednie wypisywane przez pana Wawszkiewicza przynoszą szkodę przede wszystkim naszej organizacji. Trzeba zająć wyraźne stanowisko i uświadomić temu panu, że nie skłuci naszego środowiska i nie doprowadzi do jego rozbicia, co niewątpliwie jest jego celem.
Zapraszam do dyskusji nie koniecznie tu na tej stronie. Proszę o e-maile i tel.
Poniżej przedstawiam kilka nurtujących mnie zagadnień i faktów, z którymi pan Wawszkiewicz może mieć związek:
1. Od pewnego czasu występuje problem z zalogowaniem się na naszą stronę KTC by dokonać nowych wpisów.
2. Podczas logowania się na stronę pojawiają się ostrzeżenia o zagrożeniach, tego wcześniej nigdy nie było.
3. Sumując wcześniej otrzymywane od pana Wawszkiewicza wiadomości sms, e-mail, bezpośrednie wypowiedzi i zachowanie w stosunku do mnie, zaczynam obawiać się o własne zdrowie a nawet życie.
4. Komentarze wypisywane przez pana Wawszkiewicza na naszej stronie zostały w sposób bezpieczny zarchiwizowane. Ich usunięcie przez administratora strony nie zmienia istoty rzeczy i mogłoby świadczyć o tchórzostwie, zamiataniu problemu pod dywan oraz moim poczuciu winy.
5. Może Policja powinna zająć się tą sprawą z urzędu?
6. Może ktoś z Was poleciłby dobrego adwokata?
7. Czy jako organizacja pożytku publicznego możemy zaskarżyć pana Wawszkiewicza o działanie na szkodę Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów i zażądać odszkodowania na jakiś szczytny cel?

Zapraszam do dyskusji i ufam, że odniesiecie się z powagą do tego problemu.
STEFAN WÓJCIK

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply