Jubileusz 5-lecia Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów

Jubileuszowy jest rok 2016 dla KTC Krosno, wprawdzie skromny ale zawsze jubileusz. Właśnie z tej okazji odbyło się spotkanie Członków Towarzystwa i zaproszonych Gości z którymi ściśle współpracujemy organizując rajdy rowerowe, czy też wyścigi dla dzieci i młodzieży szkolnej w naszym mieście.
Na jubileuszowej imprezie nie zabrakło między innymi tak znakomitych gości jak Pani Anna Dubiel – Radna Miasta Krosna oraz Naczelnik U.M. Pani Julita Jaśkiewicz które obiecały wsparcie dla Młodzieżowego KTC Krosno. Wójt Gminy Wojaszówka Pan Sławomir Stefański i Kierownik OR PCK w Krośnie Pan Marian Wszołek współorganizatorzy wspaniałych rajdów rowerowych HDK i Szpiku kostnego. Czy też Ksiądz Proboszcz Roman Jagiełło z Łęk Dukielskich organizator rajdów OIKOUMENE którego czynnie wspieramy przy ich przeprowadzaniu. Młodzieżowe KTC reprezentowała Pani Beata Guzik mama dwóch wspaniałych chłopców i Hubert Wanik Szef KFSR Krosno niby konkurencja ale ze wszech miar wspaniały człowiek i przyjaciel. Oczywiście zabrakło też kilka osób na których przybycie Członkowie KTC bardzo liczyli, ale zapewne siły wyższe miały w tym udział.
Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów jubileuszowy rok 2016 potraktuje jako wyzwanie i po części świętowanie. Właśnie kilku naszych Członków uczci Go, jadąc 1008 km Non Stop w sierpniu Super maraton Bałtyk – Bieszczady, czyli start w Świnoujściu z metą w Ustrzykach Górnych. Nie zabraknie Rajdu Balinty Balassiego na Węgry, czy też Mistrzostw Podkarpacia w górskiej jeździe indywidualnej na czas, oraz cyklicznych imprez organizowanych co rocznie przez nasze Towarzystwo. A przede wszystkim ciężka i odpowiedzialna praca z młodymi członkiniami i członkami KTC Krosno.
Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply