Jazda Indywidualna na czas.

W dniu 25-11-2013 KTC nawiązało kontakt z przedstawicielem Pol-Sportu Częstochowa z Panem Stanisławem Twardym w wyniku tego spotkania ustalono co następuje. W miejsco – wości Krosno zostanie przeprowadzony trening kolarski, zbiórka sklep sportowy ROJAX ul. Krakowska 11. dnia 09-12-2013 godz. 11.00.

Trenerem tego wydarzenia będzie właśnie Pan Stanisław Twardy który przeprowadzi trening indywidualnej jazdy na czas z każdym zgłoszonym zawodnikiem, jednakże liczba zawodników jest ograniczona do 25 osób max. Rejestracja do tego wydarzenia zaczyna się z chwilą ukazania się tej wiadomości i dotyczy nie tylko członków KTC Krosno ale wszystkich chętnych sprawnie poruszających się na rowerach.

Trening odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne ponieważ będzie przeprowadzony w pomieszczeniu zamkniętym. Proszę uważnie śledzić co się dzieje z tym wpisem bo w momencie przekroczenia liczby 25 osób ukarze się komentarz, że rejestracja jest bezskuteczna z powodu braku miejsc.

Również proszę o poważne i odpowiedzialne potraktowanie rejestracji. Rejestrujemy się      e-mail;  ktc@poczta.onet.pl  Podając Nazwisko i Imię oraz nr. telefonu osobistego. W razie uzasadnionej potrzeby proszę o pytania w zakładce komentarze do tego wpisu.

Dziękuję S.W.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply