I Rajd Rowerowy Drogami Ziemi Krośnieńskiej

SZCZEGÓŁOWY OPIS TRASY PRZEJAZDU PIERWSZEGO RAJDU ROWEROWEGO ZIEMI KROŚNIEŃSKIEJ.

6 WRZEŚNIA 2020

              Wyruszamy spod Starostwa Powiatowego w Krośnie, jedziemy pod budynek Gminy KROŚCIENKO WYŻNE ul. południową. Następnie trasa prowadzi ul. północną do Gminy KORCZYNA.

Dalej kurs na Odrzykoń, Bratkówka, Wojkówka, Łączki Jagiellońskie do Gminy WOJASZÓWKA. Stamtąd kierunek Bajdy, Potok, Gmina   JEDLICZE. Kontynuując  jedziemy przez Żarnowiec, Zręcin, Żeglce do Gminy CHORKÓWKA, by przez BÓBRKĘ i Skansen Nafty dotrzeć do Równego i Gminy DUKLA.  

W dalszym ciągu jadąc przez miejscowości Lipowica, Mszana, Daliowa znajdziemy się w Gminie JAŚLISKA. Zawracając do Daliowej obieramy kierunek na Królik Polski, by przez Rymanów Zdrój dojechać do Gminy RYMANÓW.

Z Rymanowa w kierunku Klimkówki i przez nią do Gminy IWONICZ ZDRÓJ skąd przejedziemy do Iwonicza i Gminy MIEJSCE PIASTOWE.

W zasadzie na tym byłby koniec. Jednakże, by nie było łatwo wrócić do Krosna, pojedziemy z M.P. do Wrocanki, Niżnej Łąki, Bóbrki, Zręcina, Świerzowej, Lotnisko, Głowienki i Rajsy do miejsca skąd wyjechaliśmy 4 godz. wcześniej i tu nastąpi rozwiązanie Rajdu o nazwie jak w tytule.

Rejestracja od teraz do soboty włącznie do godz. 20,00

OPIS trasy rajdu; Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply