Euforia w KTC po triumfie MAĆKA.

W sobotę 14-06 i niedzielę 15-06 w Bardejovie odbył się wyścig kolarski klasyfikowany    do VRL. W pierwszym dniu zawodów była to jazda indywidualna na czas 20 km Zawodnicy KTC Krosno w swoich grupach miejsca zajęli: Habrat Maciek jadąc 40.600 km/h miejsce III. Błaż Mateusz jadąc 37.200 km/h miejsce VII. Habrat Jerzy jadąc 33.700 km/h miejsce VI. Wójcik Stefan zaliczając upadek jadąc 32.300 km/h miejsce IX przedostatnie.

Natomiast rewelacja i triumf prawdziwy nastąpił w niedzielę w czasie jak odbywał się organizowany przez KTC i PWSZ wyścig dla dzieci i młodzieży Szkół Podstawowych              i Gimnazjów z okazji dni Krosna. Habrat Maciek startował w drugim dniu zawodów w Bardejovie.

Jadąc po górach z prędkością przec. 38.000 km/h odniósł spektakularne zwycięstwo nad tymi z którymi stał w dniu poprzednim na podium a to mistrzowie Słowacji tuż po Saganie. Szkoda, że nie mogłem być tam i cieszyć się z sukcesu razem z Maćkiem, ale co się odwlecze to i nie uciecze. Radość jest ogromna i duma, że mamy tak uzdolnionego zawodnika w naszym klubie KTC Krosno. Mamy kogo ścigać Prawda???

Pozdrawiam wszystkich czytających ten wpis. Gratulacje MAĆKU bez końca.

Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Euforia w KTC po triumfie MAĆKA.

  1. Maciej pisze:

    Dzięki za słowa uznania, zwyciestwo niezwykle motywuję do dalszej pracy. Gratulacje również dla Mateusza który w debiucie wykręcił niesamowity, jestem pod wraażeniem

    Maciej Habrat

Leave a Reply