ROAD MARATON we Wiśle.

W sobotę 05.07.2014 odbył się wyścig Pętla Beskidzka organizowany w Wiśle z serii Road Maraton Pana Legierskiego. Zawodnicy mieli do wyboru dwa dystanse, dystans PRO 96 km 2400 metrów przewyższenia, który odbywał się w zamkniętym ruchu drogowym na 5 okrążeniach oraz dystans MARATON 154 km. 2700 metrów przewyższenia. Meta obu dystansów znajdowała się na Stecówce.                                                                                   Trasy wyścigu były przeprowadzane po pięknych i bardzo górzystych terenach Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego. W zawodach wziął udział SUPER zawodnik KTC Krosno Maciek Habrat. Maciek wprawdzie w OPEN zajął 4 miejsce ale nie dał żadnych szans w swojej grupie wiekowej i zwyciężył na dystansie 154 km. Gratulacje Maćku. I znowu Jimmy Hendrix był włączony.

Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.