Trening KTC na Wielkiej Pętli w Bieszczadach.

W roku ubiegłym KTC Krosno trenowało jak pamiętacie w dniu zakończenia setnego   TOUR de FRANCE na trasie 240 km. a dzisiaj też nadarzyła się okazja dla upamiętnienia rozpoczęcia tegoż Wielkiego Touru pierwszego z drugiej setki z dedykacją  by wiodło się startującym w nim Polakom.

 O godzinie 4.00 wystartował 9-cio osobowy skład. Reprezentacja KTC Krosno w składzie Janas, Kalina, Rozmysłowski, Szymański, Wójcik, Zajdel oraz sympatycy KTC kol. Hejnar Damian i Kłosowski Krzysztof jak również bardzo pomocny w utrzymaniu wysokiej przeciętnej sympatyczny kolega Łukasz Janocha z Jedlicza.

 Jazda na 300 km trasie w temperaturze przekraczającej 30 stopni nie była łatwym i bardzo przyjemnym zadaniem jednakże przebiegła szczęśliwie i bez zakłóceń. Rozpiętość wiekowa uczestników 22-67 lat przeciętna wyniosła prawie 30 km/h , suma przewyższeń 2800 m. czas przejazdu 10 h 10 min. Bez odwodnienia to wielki wyczyn i znajomość tematu uczestników.

 GRATULACIE Koledzy

 Za trzy tygodnie na zakończenie TdF. Trasa krótsza 220 km Sanok, Przemyśl, Dynów, Krosno także po górach. Jestem cudownie zmęczony i spełniony. Idę spać.

Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 Responses to Trening KTC na Wielkiej Pętli w Bieszczadach.

Leave a Reply