Rowerzyści to nie psy!

Organizatorzy krośnieńskich Górskich Zawodów Balonowych zabronili rowerzystom wstępu na teren lotniska podczas imprez towarzyszących. Potraktowali ich na równi z psami. Protestujemy przeciwko takiemu traktowaniu rowerzystów!

Balony nad Krosnem - nie dla rowerzystów

Balony nad Krosnem – nie dla rowerzystów

Organizatorzy już teraz uczulają na wymogi bezpieczeństwa. Apelują, by nie wjeżdżać na teren imprezy rowerami i nie wprowadzać psów. Obowiązuje też bezwzględny zakaz wnoszenia alkoholu. Parkowanie będzie możliwe jedynie w wydzielonych strefach. – napisano na portalu Krosno24.pl

Nie potrafimy zrozumieć czemu rowerzystów traktuje się jako czynnik niebezpieczny i dlaczego poddani są specjalnym rygorom. Zakaz wstępu jest absurdalny. Organizatorzy zamiast promować sport wśród mieszkańców Krosna i regionu, zachęcają do korzystania z samochodów i komunikacji miejskiej, co nie jest raczej podejściem ekologicznym.

Sądzimy, że bardziej niebezpieczną osobą od rowerzysty jest Pijaczek, który pałętać się będzie po płycie lotniska i przeszkadzać uczestnikom w rodzinnej zabawie. Dlaczego nie napisano nic o zakazie wstępu dla nietrzeźwych osób? Gratulujemy organizatorom rozsądnego pomysłu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 Responses to Rowerzyści to nie psy!

Leave a Reply