KTC trenowało w Krakowie!

Zawodnicy Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów 11 października 2015 wzięli udział w wyścigu kolarskim Tour de Cracovia. Sztandarowy zawodnik KTC był ósmy w klasyfikacji OPEN. Maciek Habrat jechał z przeciętną prędkością 37.700 km/h. Błaż Mateusz zajął 37 miejsce przyjechał za zwycięzcą około 8.00 minut jego przeciętna 34.500 km/g. na 12 kilogramowej kolarce która już dawno mogłaby wyjść za mąż. Natomiast Habrat Jerzy startujący wśród starszaków (kat. powyżej 45 lat)zajął 20 pozycję na 45 startujących, 54 km jechał ze średnią prędkością 28,700 km/h.
Gratulacje Koledzy. Szkoda, że to już koniec sezonu kolarskiego, prawda?
Stefan Wójcik

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do KTC trenowało w Krakowie!