Jak fajnie, gdy czyta się ze zrozumieniem.

Wczoraj jeden z członków KTC Krosno napisał komentarz do wpisu „Trening KTC na Wielkiej Pętli” Dziękuję. Pięknie, że czasem ktoś coś przeczyta i jeszcze fajniej, gdy coś napisze.

Otóż do KTC Krosno przychodzą osoby nie zawsze w sposób do końca przemyślany, komplikując relacje między ludzkie nie tylko sobie. KTC Krosno i kolarstwo zawodowe nie mają nic wspólnego ze sobą oprócz jazdy na rowerach. Jednakże to wciąga i osoby bardzo ambitne, pracowite usprawniają swój organizm czasami do wielkich osiągnięć. A inni dążą do poprawy zdrowia, zmniejszenia nadwagi, ale do tego również trzeba mozolnej pracy nad sobą i czasem walki z krnąbrnym charakterem. Człowiek lubiący spać i dużo jeść nie podoła ciężkiemu treningowi a zatem szybko zniechęci się i przegrywa.

Co porusza redaktor komentarza! Otóż we wpisie z dnia 6 lipca napisałem, że swój trening dedykujemy naszym rodakom startującym w TdF by się im wiodło w tym 101 le Tour de France no i właśnie tak uważnie czytał ten wpis, dostrzegł to i napisał. To jest takie proste piękne, ale jakże budujące w tym co robimy w KTC.

Być może, że ta dedykacja i siła wówczas włożona jakimś cudem pomogła Rafałowi Majce tak pięknie pojechać i sprawić tyle radości nam wszystkim kibicom. W co bardzo wątpię.   Ale dedykacja była.

Maciek Habrat o nim tutaj mowa wiedział, po co przychodzi do Naszego Towarzystwa.  Dwa lata (będzie we wrześniu) startował na wyścigu z tymi samymi zawodnikami, co w tym roku. Wówczas przegrał i był 16, natomiast 22-06-2014 wygrał z nimi i stąd widać pracę, kulturę, wie co czyta i ma czas jeszcze cokolwiek napisać i wesprzeć tym samym tych którzy w jakiś tam sposób coś podpowiedzieli.

Wielki ukłon w Twoją stronę Macieju i zdobądź pudło w dzisiejszym ciężkim i upalnym wyścigu.

Stefan Wójcik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KTC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 Response to Jak fajnie, gdy czyta się ze zrozumieniem.

Leave a Reply