Członkowie KTC

Lista członków Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów:

SEKCJA KOLARSKA

  1. BAJGROWICZ ANDRZEJ
  2. BŁAŻ MATEUSZ
  3. BOCZAR TOMASZ
  4. BROŃSKI ZBIGNIEW
  5. BUCZEK BARTŁOMIEJ
  6. GAŁUSZKA MARIUSZ
  7. HABRAT JERZY
  8. JAGIEŁŁO ROMAN
  9. JANAS PIOTR
  10. KALINA RYSZARD
  11. KILAROWSKI KONRAD
  12. KRZYWDA KONRAD
  13. KUCAB ROBERT
  14. MULARCZYK KAROL
  15. MUSSUR HENRYK
  16. OSTROWSKI JAN
  17. PASTUSZAK MATEUSZ
  18. PIETRUSZKA ERNEST
  19. POMPROWICZ RYSZARD
  20. RAUS BEATA
  21. ROZMYSŁOWSKI DANIEL
  22. STEFAN GRZEGORZ
  23.  SZAJNA MAREK
  24. SZOT ARTUR
  25. SZYMAŃSKA MARTA
  26. SZYMAŃSKI ROBERT
  27. SZYNDLAR KAZIMIERZ
  28. TWARÓG STANISŁAW
  29. WINIARSKI JAN
  30. ZAJDEL JERZY
  31. ZIMNY ANDRZEJ
  32. ZUBEK BOGDAN

SEKCJA M-KTC
1. GUZIK Maksymilian
2. GUZIK Sebastian
3. HABRAT Igor
4. JANAS Antoni
5. JANAS Emilia
6. KUSCHEL Amelia
7. MATERNIAK Jan
9. TRZECIAK Klara
10. TRZECIAK Franciszek
11. WÓJCIK Sebastian
12. PRAJZNER Jakub
13. LORENS Mikołaj

Zarząd Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów:

JANAS Piotr – prezes

GAŁUSZKA Mariusz – v-ce prezes

ZUBEK Bogdan – v-ce prezes

PASTUSZAK Mateusz – sekretarz

SZYMAŃSKI Robert – skarbnik

SZAJNA Marek – członek

HABRAT Jerzy – członek

IMG_3106

IMG_3069

Kurtki got bez kurtek popr

Na zdjęciu pierwszym grupowym od lewej stoją (rząd górny):

  • Robert Kucab,
  • Jakub Giemza,
  • Jerzy Habrat,
  • Piotr Janas,
  • Wojciech Habrat,
  • Bartosz Bobusia,
  • Robert Szymański,
  • Jerzy Zajdel,
  • Stanisław Nowak,
  • Maciej Habrat,
  • Rafał Kolanko,
  • Stefan Wójcik,

Rząd pierwszy (u dołu):

  • Grzegorz Stefan,
  • Marek Szajna,
  • Henryk Mussur,
  • Marta Szymańska,
  • Ryszard Kalina,
  • Mateusz Pastuszak

Lista członków Młodzieżowego KTC Krosno:

  1. BOCZAR DOMINIK
  2. BODKOWSKA SARA
  3. BODKOWSKI ERYK
  4. GUZIK MAKSYMILIAN
  5. GUZIK SEBASTIAN
  6. HABRAT ADRIANA
  7. HABRAT IGOR
  8. KNAP MATEUSZ
  9. KNAP MIKOŁAJ
  10. KNAP PAWEŁ
  11. KUSCHEL AMELIA
  12. JANAS ANTONI
  13. JANAS EMILIA
  14. MIKA KACPER
  15. MOSZCZYŃSKA ALEKSANDRA
  16. PIRÓG DOMINIK
  17. PIRÓG GABRIELA
  18. PYTLARZ MAKSYMILIAN
  19. TRZECIAK FRANCISZEK
  20. TRZECIAK KLARA

Leave a Reply